O nás

ABX software s.r.o.Pokladní systém

Dodavatel pokladních a hotelových systémů  

 Kdo jsme ?

Společnost ABX software s.r.o. patří mezi přední dodavatele pokladních systémů v České republice.

Jsme výrobci pokladního software a dovozci pokladního hardware.

Přejít na hlavní www stránky společnosti ABX software

Co nabízíme ?

  • Dodáváme pokladní (restaurace, obchody, půjčovny, zastavárny) a hotelový software a široký sortiment pokladního hardware a příslušenství. Naše systémy používá více než tisíc zákazníků na několika tisících počítačích.
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.  Naší snahou je nakonfigurovat pokladní systém tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám zákazníka.
  • Systém Vám nejen dodáme, ale zajistíme i jeho naplnění daty a uvedení do provozu.
  • Našim zákazníkům je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory.

Naše působnost

Sídlíme  v Karlových Varech a máme pobočku v Praze.  Naši obchodní zástupci se pohybují po celé ČR a ve spolupráci s našimi regionálními zástupci z řad místních IT firem jsme schopni zajistit předvedení a instalaci systémů kdekoli v České republice. Zákazníkům z nejbližšího okolí poskytujeme slevy na služby.

Financování

Nabízíme možnost nákupu na splátky . Nevyužíváme žádnou leasingovou společnost. Smlouva je sepsána přímo mezi společností ABX software s.r.o. a zákazníkem. Mírné navýšení ceny pokrývá náklady na sepsání a správu splátkové smlouvy. Prodej na splátky probíhá formou pronájmu s následným odkupem systému za zůstatkovou cenu. Podrobnosti